контрольний переказ 5 клас багіра

контрольний переказ 5 клас багіра


«… Багіра, чорна пантера, вся чорна, як чорнило, але з плямами, видними як водяні клейма при певному освітленні. Всі знали Багиру і всі боялися ставати їй поперек дороги, бо вона була хитра, … мужня, … нестримна. Її голос звучав м'яко, … а її шерсть була ніжнішою за лебединий пух». Опис Багіри в творі говорить про те, що вона була красивою чорною пантерою з блискучою шовковистою шерстю. Вона відрізняється незвичайною гнучкістю і спритністю, її рухи витончені і граціозні, на відміну, наприклад, від неповороткого і повільного Балу. Пантера стрімка і дуже динамічна. Цей звір може розвинути.


Уроки №19. Тема. Контрольний докладний письмовий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису тварин, що містить синоніми та антоніми (за колективно складеним планом). Мета: перевірити, як учні вміють передавати зміст почутого, добирати відповідні мовні засоби, визначати стиль і тип мовлення тексту, складати простий план; удосконалювати навички самостійної роботи; розвивати, увагу, пам'ять, логічне мислення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до всього живого. Тип у р о к і в: уроки перевірки та обліку здобутих знань, умінь і навичок. Перебіг уроків. Ознайом.


5 клас. 6 клас. 7 клас. 8 клас. 9 клас. 10 клас. 11 клас. Сучасна література. ЗНО. Контрольні запитання. Запитання до української літератури. Запитання до зарубіжної літератури. Редьярд Кіплінг — Мауглі (скорочено). Стислий переказ, виклад змісту скорочено. Надіслати Розповісти Цвірінькнути. Брати Мауглі. Багіра і Балу вдалися до допомоги Каа, кам'яного пітона, одного з найрозумніших у Джунглях. Разом із могутнім пітоном, якого боялися Бондар-Логи, Багіра і Балу визволили Мауглі. Тигр! Тигр!


Контрольний письмовий докладний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами опису предмета. Мета: удосконалити мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й головну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам’ятовувати конкретні факти, послідовність викладу матеріалу; розвивати мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати змістово-композиційний і мовний аналіз художнього тексту розповідного характеру; докладно відтворювати зміст прочитаного тексту; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього світу, повагу до творців корисного і красивого. Обладнання: текст перек.


5 клас. Посібник містить тестові тематичні завдання (у двох варіантах) та тексти контрольних диктантів, контрольних переказів, аудіювання, читання мовчки для перевірки рівня знань учнів з української мови у 5 класі. Завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для. 5 класу. Для вчителів української мови. 2014 рік. ПЕРЕДМОВА. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів 5 класу з української мови. Завдання до тематичних робіт розроблено відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для загальноосвітніх навчальних закладі.


Переказ № 24 Родовід Марії Заньковецької 103. 8 клас. Переказ № 1 Рід Анта 106. Переказ № 2 «Подоріжжя од Полтави до Гадячого» 107. Переказ № 4 Гора 109. Переказ № 4 Конституція Пилипа Орлика 111. Переказ № 5 Прогулянка в саду 112. Переказ № 6 Замок і голландська система фортифікацій 114. Переказ № 7 Курочка ряба і лисиця 116.


Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. Урок 97. Звертання. 5 клас. На головну. Предмети. Відкрита онлайн школа. 5 клас. Українська мова. 5 клас ВОШ. Урок 95-96. Уроки мовленнєвого розвитку. Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. Контрольний переказ. Контрольний переказ. Прочитайте текст. Напишіть детальний переказ тексту. СМІЛИВИЙ УЧИНОК. В один із сонячних днів Федір повертався зі школи додому.


5 КЛАС. У 5-му класі програмою передбачено проведения усних та письмових переказів художніх текстів розповідного характе-ру з елементами опису тварин, предметів, роздуму, докладно-го переказу текстів наукового стилю, докладных переказів із творчим продовженням. Учень повинен уміти докладно (усно і письмово) переказу-вати почуті і прочитані тексти художнього й наукового стилів мовлення (обсягом 100—150 слів) за самостійно складеним планом. Докладний переказ. Австралійський ведмедик. Увечері, коли деині клопоти закіичувалися і люди сходи


5 КЛАС Перекази (навчальні та конрольні) за простим планом 1. Художні тексти розповідного характеру з елементами опису тварини для докладного переказу (усно і письмово) Чайка, якої не любили є тут Лісові розбишаки Оверка Благородний Юко Мужня пташина Під орлиними крилами Секрет недовір’я 2. Художні тексти розповідного характеру з елементами опису предмета для докладного переказу (письмово) Рушник Кобзареві Коричневі кульки З доброти і. Добрий вечір!!! Ваш сайт дуже прекрасний!! текст переказу 7 клас- Критикують друзі: корисно чи образливо? 1 Спам. 4 Вероніка • 11:03, 12.10.2014.


Мета: □ навчальна: виявити та оцінити рівень сформован ості в учнів умінь і навичок письмово докладно відтворювати зміст прослуханого тексту художнього стилю з елементами опису тварин; □ розвивальна: розвивати зв'язне мовлення, аналітико-синтетичні мисленнєві навички, збагачувати словниковий запас; □ виховна: виховувати любов до живої природи.


Контрольний переказ тексту (підготовча робота). Мета: удосконалити мовленнєво-мисленнєві вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, послідовність викладу матеріалу, вміння ділити текст на смислові . III.мотивація навчальної діяльності. IV.ознайомлення з темою, метою і завданням уроку. V.Робота над текстом контрольного переказу. 1.Читання тексту вчителем, під час якого п’ятикласники сприймають висловлювання загалом, визначають тему, основну думку. Одного разу Павлик бачив, як Рудий зустрічав свою маму на трамвайній зупинці.


Усний переказ – відтворення того, що було прочитано або почуто. Усний переказ може бути пересказаний близько до змісту (докладний) або вибірково якась частина (вибірковий). Письмовий переказ – це, відповідно, письмове відтворення тексту. Він може бути докладним, стислим або творчим (власне доповнення до тексту). Підготуйте стислий усний переказ за прослуханим матеріалом. Використовуючи подані словосполучення складіть невеличкий текст та план до нього. Зимовий ліс, замерлі дерева, голодні звірі, замерзла річка, гарні пейзажі, гори снігу, прогулянки на санчатах, коні в упряжках, снігова баба.


Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру, що включає опис предмета Мета: на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів такі текстотворчі уміння, як уміння визначати тему та головну думку тексту, колективно складати його плану, самостійно добирати адекватні змісту виражальні засоби мови, реалізувати задум (відтворювати прослуханий текст) з урахуванням поєднання різних типів мовлення; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів; розвивати логічне й образне. мислення, пам’ять, відчуття cлова. Обладнання: текст дял переказу. Хід уроку. І. Повідомлення .


Клас : 5 Предмет: укр. мова. ТЕМА: Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. Бесіда. 1) Які ви знаєте типи мовлення? (розповідь, опис, роздум) 2) Про що йдеться у роздумі? (про причинно-наслідкові зв’язки між явищами, діями . 6.Повторне читання тексту 7.Усне переказування тексту 8.Письмовий переказ тексту. Домашнє завдання 1) Записати прислів’я, приказки, порівняння зі словом дуб ( 5-10) Наприклад: 1) Який дуб, такий тин,який батько, такий син( прислів 'я) 2) …. 2) «Переглянути відео «10 найстаріших дерев України» за посиланням: www.youtube.com/watch?v=FJUaOC8WylI.


5 клас. Перекази (навчальні та контрольні) за простим планом. 1. Художні тексти розповідного характеру з елементами опису тварини для докладного переказу (усно і письмово). Чайка, якої не любили. ПЕРЕЙМА Людмила Ярославівна. Збірник переказів з української мови. 5-11 класи. Головний редактор Богдан Будний Редактор Надія Бульчак. Художник Володимир Басалига Комп’ютерна верстка Нелі Домарецької.


Урок розвитку комунікативних умінь №18-19. Контрольний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами опису тварин. - План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Уроки №88-89 Тема. Урок розвитку комунікативних умінь №18-19. Контрольний переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами опису тварин.


Урок зв"язного мовлення_Докладний усний переказ тексту наукового стилю_5 клас. Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. Урок розвитку зв’язного мовлення в 5 класi. Тема: Поняття про типи мовлення. Докладний усний переказ тексту наукового стилю. Мета: дати учням загальне уявлення про типи мовлення, навчити їх визначати типи мовлення; навчити школярів складати зв’язне висловлювання (переказ) наукового стилю; поліпшувати зміст та мовленнєве оформлення свого переказу. Обладнання: підручник, текст переказу, український віночок. Перебіг уроку. І. Організація класу. ІІ. Пов.


Категорія: 5 клас. Може бути використана на уроках української мови в 5 класі для розвитку комунікативних знань і навичок. Містить схеми, вправи, малюнки, текс переказу. Тип ресурсу: Презентація. ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ При копіюванні інформації - посилання на сайт: oipopp.ed-sp.net обов’язкове.


У шкільній практиці усний переказ тексту – це підготовка до переказу письмового, підготовка необхідна й важлива. Чи ж потрібно перед тим, як учні почнуть самостійну роботу над письмовим переказом, переказувати текст усно? Потрібно, проте обсяг таких усних переказувань (приговорювань) тексту в 5-7 класах має розумно дозуватися, щоб врешті-решт учням не довелося писати переказ переказу. У 8-9 класах усно переказати можна лише фрагменти, які потребують тлумачення чи уточнення. У старших класах, де учні переказують чималі за обсягом тексти, цілком можна обійтися без усного переказу.


Розвиток зв’язного мовлення. Контрольний докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму Мета: перевірити вміння робити докладні перекази текстів; поліпшувати мовленнєву культуру учнів; виховувати любов до природи. Обладнання: текст переказу, зошити для контрольних робіт. Автор: невідомий. Класи: 5 клас. ukr-5.doc - 34.5 KB. Предмети: Українська мова.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

чудо пропись илюхина ответы часть 3 страница 25

гдз англійська мова get 200 book 1

гдз по английскому first insights into business