урок природознавства 3 клас вода

урок природознавства 3 клас вода


Уроки природознавства в 3 класі. Урок 1. Тема. Вода в природі. Властивості води – рідини. Вода – розчинник. Епіграфом нашого уроку пропоную взяти слова: «…Вода! В тебе немає ні смаку,ні запаху,тебе неможливо описати,тобою насолоджуєшся,не відаючи,що ти таке. Не скажи,що ти необхідна для життя: ти - саме життя.


Урок з природознавства в 3 класі. «Кругообіг води в природі». Підготувала: Солодовникова О.М. вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель ЗОШ № 15. М. Мелітополь, 2013 р. Мета: формувати поняття кругообіг води в природі; розвивати логічне мислення, спостережливість; вчити робити висновки, прагнення висловлювати свою думку і доводити її; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища. Хід уроку. I. Організаційний момент.


ДЕ НА ЗЕМЛІ МІСТИТЬСЯ ВОДА - ВОДА - ПРИРОДОЗНАВСТВО 3 клас - за підручником І. В. Грущинської - містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків природознавства в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К.: Видавничий дім Освіта, 2012) за підручником І. В. Грущинської (К.: Видавничий дім Освіта, 2013). Зустріч 3. ДЕ НА ЗЕМЛІ МІСТИТЬСЯ ВОДА? Мета: розширити знання учнів про воду, про прісну та морську воду; розповісти про способи опріснення води та використання прісної і морської води людиною; розвивати допитливість; виховувати інтерес до предмета. Хід уроку. I. Організаційний момент. II. Актуалізація опорних знань.


Категория: Природознавство 3 клас. Опубликовано: 21.08.2014 12:32. Автор: Безносенко Діана. Прісна та морська вода. Мета: розширити знання учнів про воду, про прісну та морську воду; розповісти про способи опріснення води та використання прісної і морської води людиною; розвивати мислення; виховувати пізнавальний інтерес. Хід уроку. I. Організаційний момент. Повідомлення теми і мети уроку. — Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся більше про прісну та морську воду. IV. Вивчення нового матеріалу.


Цели урока: – закрепить знания о свойствах полезных ископаемых; – познакомить с тремя состояниями воды и её свойствами; – развивать бережное отношение к водным богатствам нашей планеты. Оборудование: – карточки–тесты, – глобус, – диаграмма водных пространств на Земле, – фотография гейзера, – плакат с ребусом и свойствами воды, – стаканы с водой и молоком для опытов, соль, сахар, ложка, – доклады детей о вкусе воды, о минеральной воде. Подготовка урока: На доске написано: ткань, песок, кирпич, гранит, пластмасса, торф, уголь. Для каждого ребенка подготовлена карточка-тест для проверки домашнего.


Урок природознавства з використанням практичних методів навчання: «Вода і її властивості», 3-й клас. ⇐ ПредыдущаяСтр 6 из 7Следующая ⇒. Тема. Вода і її властивості. Мета: o у процесі дослідів і практичних робіт познайомити учнів з деякими властивостями води; o формувати практичні вміння працювати з лабораторним устаткуванням, ставити досліди, вести спостереження; o учити дітей робити висновки за результатами спостережень; o учити розуміти роль води в житті людини; o закріпити знання властивостей повітря, розуміння його необхідності, важливості для життя людини. I. Актуалізація вивченого матері.


Урок 22-23. Яке значення має вода для природи? Мета: Формувати в школярів уявлення про значення воли в природі та житті людини; розвивати мовлення, мислення, вміння аналізувати інформацію, робити висновки, доводити свою думку . Виховувати бережливе ставлення до води, організованість, відповідальність за виконану роботу. Обладнання: мультимедійний комплект. Хід уроку. ОК (організація класу). Створення позитивного психологічного клімату класу. МНД (мотивація навчальної діяльності). АОЗ (актуалізація опорних знань).


Автор: Вчитель початкових класів, ЗОШ №36 м. Миколаїв, Козак І.В. Мета: збагатити уявлення учнів про воду; ознайомити з поняттям «Світовий океан» та його частинами; розвивати пізнавальну активність школярів; забезпечити розвиток логічного та просторового мислення; виховувати любов до природи. Завдання: Учень має знати: -Що таке Світовий океан і з яких частин він складається. -Яку роботу виконує …


Головна » Матеріал для завантаження » Розробки Уроків » Природознавство. Вода в природі.Без води нема життя 3 клас. (34.5 Kb) ] 06.11.2016, 18:03. Мета: уточнити і розширити уявлення учнів про воду в природі; формувати в них уявлення про значення і охорону води на землі; розвивати зв’язне мовлення учнів; спостережливість; уміння робити висновки; виховувати бережливе ставлення до природи; економне використання води в природі. Обладнання: Глобус; «корабель-вітрильник», в трюмах – «вантаж»; карта-подорож; диференційовані завдання (групам); форми «матросів» ; вислови на дошці; мікрофон; ордени пер.


Тиждень 2. Урок 9. Всюди вода. Чому воду називають чарівницею? . У конспекті не вказані обов’язкові і необов’язкові завдання для учнів. Учитель на свій розсуд і залежно від рівня класу може вибрати ті завдання і вправи, які будуть цікавими і корисними для учнів. ХІД УРОКУ. 1. Емоційне налаштування. 1. Вітання — руханка-танок “Привіт, привіт”. Виконайте руханку. Чи тільки так можна виконувати рухи, про які йдеться в пісні?


Хід уроку. І. Організація класу. 1. Один, два, три, чотири, п’ять. Прошу всіх рівненько встать. Сьогодні урок – відкритий для всіх. Багато гостей! То ж вітаємо їх! Діти: Доброго ранку! . Що ви дізналися нового про воду? Де зустрічається вода в природі? Яка частина землі вкрита водою? Чим корисна? Для кого і для чого потрібна вода? Чи може людина прожити без води? ІV Повідомлення теми і мети уроку. Сьогодні на уроці ми дізнаємося, який стан має вода, ознайомимося з властивостями води в рідкому стані, навчимося проводити досліди і робити висновки.


Розширити уявлення учнів про значення води в природі; формувати елементарні поняття: вода – речовина; виробляти вміння самостійно виконувати досліди; узагальнювати сприйняте під час виконання дослідів, робити висновки. Розвивати спостережливість, усне й писемне мовлення, практичні вміння, логічне мислення.


Три стани води. Властивості води – рідини. Вода – розчинник." Опубліковано: viktoriy shkola Вт, 2016-10-04 20:39. Розробки уроків. 2016/2017. 0. Структура уроку відповідає його дидактичній меті і типу — це комбінований урок з використанням елементів технології критичного мислення та мультимедійних технологій. Дана тема є продовженням розділу «Нежива природа». Природничий диктант з природознавства. 3 клас. Нежива природа. Урок 7-8-9. ТЕМА. Вода у природі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

чудо пропись илюхина ответы часть 3 страница 25

гдз англійська мова get 200 book 1

гдз по английскому first insights into business